Place where Active People meet

PCW już za nami. 2 dni nauki i zabawy, 120 gęb do wykarmienia, 5 prezentacji wyjątkowych ludzi i moc radości uczestników to wszystko sprawiło, że ta impreza była taka wyjątkowa.

Tegoroczne warsztaty rowerowe co prawda odbyły się w drugim terminie, ale było warto czekać. To co dzieje się z ludźmi jak odwiedzą Podhale i przejadą się na rowerze to nie da się opisać. Tak szeroko uśmiechniętych twarzy, serdecznych gestów, uścisków i mówiąc ogólniej wylewającej się z nich pozytywnej energi nie spotkasz gdzie indziej w takich ilościach.

Poniżej zobaczyć możecie kilka ujęć z tej wspaniałej imprezy, dzięki wszystkim za tak wspaniałą atmosferę. Cyklo Warsztaty nie odbyły by się gdyby nie wspaniali przyjaciele z Rowerowego Podhala, dziękuje im serdecznie bo do pracy wkładają nie tylko ręce i swój czas ale przede wszystkim serce.

Nie zapominamy też o sponsorach i wspierających organizacjach jak TOMAR, Kross, POMBA, UWEX, Zumbi Cycles, Bikeboard, Kraina Smaku - Grzegorz Lelek, KABANOS i wiele innych.

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017 w MTB Hostelu

Cyklo Warsztaty 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyklo Warsztaty 2017 w MTB Hostelu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenia w MTB Hostelu

Cyklo Warsztaty  19 -21 Maja 2017

Zapraszamy serdecznie na III Podhalańskie Cyklo Warsztaty, które odbędą się w Kościelisku 21-23 kwietnia 2017 r. Szkolenia z techniki jazdy prowadzone przez instruktorów z Fundacji POMBA i Kuźni MTB, wycieczki rowerowe, wykłady i prezentacje z zakresu turystyki i mechaniki rowerowej, fizjoterapii sportowej oraz działalności organizacji rowerowych będą kwintesencją tego wydarzenia. Oczywiście wszystko to zostanie nasączone nutą integracji i tym samym nie zabraknie ciepłego ogniska, gorących tańców wolnych i szybkich czy też seansów w saunie.

Bazą warsztatów będzie tradycyjnie MTB Hostel [mapa], czyli ekologicznie czysta chatka położona w bliskim sąsiedztwie Tatrzańskiego PN, stanowiąca schronienie dla aktywnie wypoczywających. Więcej informacji na temat tej bazy noclegowej znajdziecie na stronie http://www.mtbhostel.pl/

 

STRONA WYDARZENIA FB: https://www.facebook.com/events/1796880353861105/

 

Program
19.05.2017 Piątek
15:00 – 23:00 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
20:00 – 21:00 Rozpoczęcie warsztatów, komunikat organizacyjny, kolacja / ognisko

20.05.2017 Sobota
6:00 – 8:30 Kwaterowanie uczestników warsztatów, potwierdzenie obecności
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
9:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy  / wycieczki enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad (obiad będzie wydawany w bazie Warsztatów)
17:00 – 19:30 Blok prezentacji i wykładów
20:00 Kolacja / ognisko, dyskoteka i relaks w saunie

21.05.2017 Niedziela
7:30 – 8:30 Śniadanie wydawane w bazie MTB Hostel
09:00 – 14:00 Szkolenie techniki jazdy / wycieczki enduro z przewodnikiem dla pozostałych uczestników
15:00 Obiad / ognisko i zakończenie warsztatów

 

Zlot Enduro Rowerowe Podhale 21-23 Października 2016

Serdecznie zapraszamy na III Podhalański Zlot Enduro MTB, który odbędzie się w dniach 21-23 października 2016 r. w Gminie Kościelisko. Gmina położona jest m.in. na obszarze Pasma Gubałowskiego, które jest jednym z najpiękniejszych podgórskich obszarów w Polsce. O niebywałych walorach turystycznych okolicy stanowią: urzekające piękno krajobrazu, zróżnicowana rzeźba terenu, mnogość szlaków turystycznych, świetnie rozwinięta baza noclegowa oraz wysoki potencjał rozwoju turystyki rowerowej. Tradycyjnie bazą Zlotu będzie MTB Hostel.

Gdzie się zapisać? Gdzie znaleźć więcej informacji?

Rejestracja na Zlot zostanie odpalona po wakacjach. Zgłoszenia, nominacje i głosowanie w ramach Enduro Award 2016 oraz wszelkie inne informacje będą ukazywać się na www.rowerowepodhale.eu

 

 

Zlot Tatromaniaków 14-16 Października 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Tatr na czwarty już zlot. Wspólnie będziemy cieszyć się urokami tatrzańskiej jesieni.

 

Zlot odbędzie się w dniach 14-16 października 2016 r. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, jego główną bazą będzie MTB Hostel w Kościelisku (www.mtbhostel.pl). Mamy nadzieję, że termin zlotu pozwoli nam cieszyć oczy pięknem słynnej tatrzańskiej jesieni, kiedy szlaki są znacznie mniej zatłoczone, a górskie krajobrazy przywdziewają wyjątkową paletę barw.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dostosowanych do różnych możliwości i potrzeb. Podstawą uczestnictwa jest wykupienie pakietu podstawowego, do którego następnie dokupić możecie pakiety dodatkowe na konkretne wyjścia i zajęcia. Liczba miejsc noclegowych w bazie zlotu (MTB Hostel) jest mocno ograniczona, drugim obiektem do Waszej dyspozycji będzie położona nieopodal Willa Aniołówka (www.aniolowka.pl, 300 m od hostelu).

Przypominamy jednocześnie, że zlot jest imprezą zamkniętą, tj. liczba miejsc jest ograniczona. W zlocie mogą uczestniczyć osoby, które wykupią jeden z pakietów. Organizacja takiej imprezy to mnóstwo pracy, a także określone koszty. Bardzo prosimy o uszanowanie tego faktu.

 

Poza pakietem podstawowym, obejmującym noclegi, wyżywienie i udział w zlocie zgodnie z podstawowym programem (w tym spotkanie z Naczelnikiem TOPR Janem Krzysztofem) macie możliwość wykupić tzw. "dodatki" na następujące zajęcia:

- wejście na Mnicha z Andrzejem Miklerem, Międzynarodowym Przewodnikiem Wysokogórskim IVBV i ratownikiem TOPR (www.przewodnikwysokogorski.com): max. 4 osoby (zapisy od czwartku 04.08.)

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- wycieczka przyrodnicza na szczególnie piękne jesienią Czerwone Wierchy z Janem Krzeptowskim-Sabałą, przewodnikiem tatrzańskim i pracownikiem Tatrzańskiego Parku Narodowego (www.tatry360.com): max. 20 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- warsztaty fotograficzne z Julitą Chudko (www.julitachudko.pl): wyjście plenerowe + zajęcia przy komputerach, max. 8 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- plener fotograficzny z Pawłem Dutką (www.dutka.com.pl): max. 6 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

- plener fotograficzny z Krzysztofem Mierzejewskim (www.krzysztofmierzejewski.com): max. 10 osób

CZYTAJ WIĘCEJ O TYM PUNKCIE

 

Osoby, które nie zapiszą się na żaden z powyższych punktów programu po prostu sami ustalają sobie trasy wycieczek :)

 

OGÓLNY PROGRAM ZLOTU DOSTĘPNY JEST TUTAJ